O nas

Zdrowe włosy to nasza wizytówka a codzienny pęd życia powoduje, że dbanie o nie staje się coraz trudniejsze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy pragną mieć zdrowe włosy i to bez konieczności spędzania długich godzin na ich układaniu oferujemy profesjonalny produkt, który upora się z najbardziej problematycznymi włosami. Fryzjer profesjonalista często słyszy od swoich klientów, że ich włosy są suche, zniszczone, trudne do rozczesania, zbyt puszące się.

Rozwiązaniem tych problemów jest kuracja keratynowa True Keratin, która już od ponad 8 lat zdobyła rzeszę zadowolonych klientów. Natychmiastowy efekt zabiegu utrzymuje się na włosach na długie miesiące a niewiarygodne rezultaty zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Na czym polega zabieg True Keratin? Stworzona w USA kuracja oparta jest na naturalnej keratynie, która w łatwy sposób odżywia i prostuje włosy klientów na kilka miesięcy. Ta niezwykła terapia została stworzona dla osób, które pragną nadać swoim włosom nowy, niepowtarzalny charakter i oczekują od zabiegu najwyższej jakości usług i najlepszych naturalnych składników, które dostarczają swoim włosom. Terapia przeznaczona jest dla każdego rodzaju włosów od cienkich i rozjaśnianych, po grube i ciemne. Kuracja True Keratin posiada różne keratyny, które nadają się dla każdego rodzaju włosów. To jedyne na świecie keratyny, które można ze sobą łączyć w zależności od tego jakie włosy poddajemy kuracji oraz jakie są oczekiwania klientów.

Wieloletnie doświadczenie, nieustanne ulepszanie produktów oraz systematycznie rosnące zainteresowanie sprawiły, że True Keratin to lider na światowym rynku keratyny.

Mając na uwadze wysoką jakość naszych produktów oraz dbając o poziom wykonywanych zabiegów True Keratin przez stylistów i fryzjerów, współpracę z zainteresowanymi salonami rozpoczynamy od bezpłatnego przeszkolenia całego personelu.

 

Wyłącznym dystrybutorem True Keratin w Polsce oraz w Europie jest Keratin Polska Sp. z o.o. Nasza firma gwarantuje, że:

  • Produktów True Keratin nie można zakupić na żadnych stronach internetowych, aukcjach, sklepach,
  • Nie współpracujemy z żadnymi hurtowniami ani przedstawicielami handlowymi, co umożliwia pełną kontrolę sprzedawanego produktu,
  • Akceptujemy każdorazowo każdy nowy salon zainteresowany rozpoczęciem współpracy z nami.
  • Każdorazowo sprzedaż naszego produktu do nowego salonu poprzedzona musi być szkoleniem i prezentacją,
  • Każdy salon uzyskuje certyfikat ukończenia szkolenia,
  • Ze wszystkimi salonami współpracujemy na tym samym cenniku produktów i na tych samych zasadach biznesowych,
  • Czas dostawy zamówionego produktu wynosi maksymalnie do dwóch dni roboczych w Polsce – poczta kurierska za pobraniem, zagranica- Unia Europejska 2-4 dni roboczych,
  • Nasz personel jest do Państwa dyspozycji/konsultacji telefonicznie 7 dni w tygodniu,
  • Jako wyłączny przedstawiciel True Keratin w Europie na bieżąco dbamy o wysoką jakość na szych produktów kładąc nacisk na innowacyjność i permanentnie ulepszając i wprowadzając nowe produkty do serii True Keratin.