Wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem.

Jesteśmy od 2009 roku na polskim rynku, dlatego nasza keratyna jest tak rozpoznawalna i doceniana przez profesjonalistów. Duży nacisk kładziemy na edukację współpracujących z nami salonów, dbając o wysoką jakość usług wykonywanych na naszych produktach. Systematycznie poszerzamy gamę produktów, których zawsze jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i staramy się, aby światowe nowości były w zasięgu Państwa ręki.

Dążymy do doskonałości.

Good + Clean

Formuła przyjazna dla Ciebie i dla środowiska. Wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników. Używane certyfikowane składniki ekologiczne. Bez parabenów i siarczanów.

Eco + Chic

Ekoświadomość + biotechnologia. Najnowocześniejsze opakowania nadające się do recyklingu i biodegradacji. Produkty nie testowane na zwierzętach.

Fair + Competitive

Wysokiej jakości marka + dostępna cena. Stworzona dla osób świadomie podejmujących decyzje. Ekskluzywny produkt dla profesjonalistów. Wyprodukowano w USA.

Produkty, z których osobiście korzystam.

"Dzięki True Keratin jestem w pełni zaangażowana w tworzenie i dostarczanie produktów, które zawierają naturalne i organiczne składniki pozyskiwane z natury, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska".

- Karla M. True Keratin USA

Zapoznaj się z naszą ofertą

TOP