Ogromne doświadczenie w pielęgnacji włosów!

True Keratin to lider wśród keratynowych produktów do włosów, ceniony wśród profesjonalistów. Od wielu lat na rynku w Polsce, obecni w tysiącach salonów fryzjerskich dzielimy się wieloletnim doświadczeniem z fryzjerami na całym świecie. Nieustanne ulepszanie produktów oraz systematycznie rosnące zainteresowanie sprawiły, że True Keratin to lider na światowym rynku keratyny.

Używamy wyłącznie naturalnych i oryginalnych składników organicznych. W produktach do pielęgnacji włosów wykorzystano owoce, zioła, olejki i keratyny pochodzące od zaufanych, certyfikowanych dostawców.

Produkty dla profesjonalistów

Acai Keratin Treatment

Choco Keratin Treatment

Kuracja Keratynowa ACAI BERRY

Dla niesfornych, kręconych, ciemnych włosów

Powstała na bazie wyciągu z naturalnych owoców jagód południowoamerykańskich. Duża ilość antyoksydantów zawartych w owocach Acai pomaga w uzyskaniu efektu delikatnych, odbudowanych, gładkich włosów. Idealnie nadaje się do włosów ciemnych, kręconych i zniszczonych. Kuracja posiada silne właściwości regeneracyjne, odżywcze, wygładzające i prostujące, dodaje blasku oraz poprawia koloryt włosów. Sprawdza się przy każdym rodzaju włosów. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy. Idealnie sprawdza się w połączeniu z keratyną Choco.

1000 ml / 473 ml

Kuracja Keratynowa CHOCO

Dla blond, rozjaśnianych, farbowanych włosów

To najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają mocno zniszczone, puszące się włosy chcące je odbudować oraz wyprostować. Idealnie nadaje się do włosów blond, rozjaśnianych. Dzięki wyciągu z ziaren kakaowca ma doskonałe właściwości nawilżające, wygładzające oraz prostujące. Poprawia koloryt włosów i dodaje blasku. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy Doskonale sprawdza się w połączeniu z keratyną Acai – Berry.

1000 ml / 473 ml

Produkty do użytku codziennego

Kolekcja Summertime

Kolekcja Moroccan Miracle

Szampon Clarifying

Kolekcja Bio Care

Kolekcja Everblonde

Produkty do stylizacji

Zapoznaj się z naszą ofertą

TOP