Naturalne produkty do prostowania włosów

Ogromne doświadczenie w pielęgnacji włosów!

Specjalizujemy się w tematyce stylizacji i tworzeniu fryzur przy pomocy ekologicznych, naturalnych preparatów do pielęgnacji i naturalnego prostowania włosów. Prowadzimy sprzedaż tego typu produktów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, ciesząc się zaufaniem wielu uznanych fryzjerów oraz praktyków zabiegów z użyciem keratyny.

Naturalna keratyny do prostowania

Nasza praca opiera się na produktach zawierających organiczną substancję, która nie naraża włosów na suchość, splątanie, zmatowienie czy podrażnienie skóry głowy. Pozwala odbudować zniszczone i spuszone pasma, przywracając im błysk, głębię koloru oraz pełną długość.

Keratyna wnika w strukturę włosa i odżywia go, natomiast pozostałe surowce wykorzystane w naszych szamponach oraz odżywkach, wpływają na inne aspekty zdrowej i pięknej fryzury. Do stworzenia produktów używane są ekstrakty z roślin, w tym naturalne, nawilżające oleje oraz aromatyczne olejki eteryczne.

Produkty dla profesjonalistów

Acai Keratin Treatment

Choco Keratin Treatment

Kuracja Keratynowa ACAI BERRY

Dla niesfornych, kręconych, ciemnych włosów

Powstała na bazie wyciągu z naturalnych owoców jagód południowoamerykańskich. Duża ilość antyoksydantów zawartych w owocach Acai pomaga w uzyskaniu efektu delikatnych, odbudowanych, gładkich włosów. Idealnie nadaje się do włosów ciemnych, kręconych i zniszczonych. Kuracja posiada silne właściwości regeneracyjne, odżywcze, wygładzające i prostujące, dodaje blasku oraz poprawia koloryt włosów. Sprawdza się przy każdym rodzaju włosów. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy. Idealnie sprawdza się w połączeniu z keratyną Choco.

1000 ml / 473 ml

Kuracja Keratynowa CHOCO

Dla blond, rozjaśnianych, farbowanych włosów

To najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają mocno zniszczone, puszące się włosy chcące je odbudować oraz wyprostować. Idealnie nadaje się do włosów blond, rozjaśnianych. Dzięki wyciągu z ziaren kakaowca ma doskonałe właściwości nawilżające, wygładzające oraz prostujące. Poprawia koloryt włosów i dodaje blasku. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy Doskonale sprawdza się w połączeniu z keratyną Acai – Berry.

1000 ml / 473 ml

Produkty do użytku codziennego

Kolekcja Summertime

Kolekcja Moroccan Miracle

Szampon Clarifying

Kolekcja Bio Care

Kolekcja Everblonde

Produkty do stylizacji

Zapoznaj się z naszą ofertą

TOP